Çalışma Saatleri:Pz - Cm 9.00 - 18.00 | Cmt 9.00 - 15.00Telefon: (+90) 532 283 45 29
+90 532 283 45 29
FAQ

Sık Sorulan Sorular


  • Neden imera plastik ?
  • Recycle nedir ?
  • Hdpe Nedir ?
  • Ldpe Nedir ?
  • Pet Nedir ?
Neden imera plastik ?

İmera plastik kuruldugu günden itibaren kaliteli ürünler üretmeyi ilke haline getirmis yenilikci bilinci ile üretim parkuruna sürekli yatirimlar yaparak yurtdisindan getirdigi katma degerli makineler ile müşterilerine sürekli en son teknoloji yi kullanarak yaptigi işlerindeki profesyonel bilgi ve gecmisi ile müşterilerine en üst düzeyde kaliteli ambalajlar üretmektedir.

Recycle nedir ?

“Recycle,” İngilizce’de “geri dönüştürme” anlamına gelir. Bu terim, kullanılan malzemelerin tekrar işlenip yeni ürünlerde kullanılması sürecini ifade eder. Geri dönüştürme, çevre dostu bir yaklaşım olarak kabul edilir ve doğal kaynakların korunmasına, enerji tasarrufuna ve atıkların azaltılmasına katkıda bulunur.

Hdpe Nedir ?

HDPE, “High-Density Polyethylene” ifadesinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı “yüksek yoğunluklu polietilen” olan HDPE, bir polimer türüdür. Bu malzeme genellikle plastik şişeler, konteynerler, borular, oyuncaklar, ambalaj malzemeleri ve birçok dayanıklı plastik ürünün üretiminde kullanılır. HDPE, dayanıklılığı, kimyasal direnci ve geri dönüştürülebilir özellikleri nedeniyle geniş bir endüstriyel uygulama alanına sahiptir.

Ldpe Nedir ?

LDPE, “Low-Density Polyethylene” ifadesinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı “düşük yoğunluklu polietilen” olan LDPE, bir polimer türüdür. Bu malzeme genellikle plastik film, ambalaj malzemeleri, kaplar, plastik torbalar, su borusu kaplamaları gibi çeşitli esnek plastik ürünlerin üretiminde kullanılır. LDPE’nin esneklik, şeffaflık ve mükemmel kimyasal direnç gibi özellikleri, geniş bir endüstriyel uygulama yelpazesi sunar.

Pet Nedir ?

PET, “Polyethylene Terephthalate” ifadesinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı “polietilen tereftalat” olan PET, bir tür polimer veya plastik malzemedir. Bu malzeme genellikle içecek şişeleri, gıda ambalajları, tekstil lifleri ve birçok dayanıklı plastik ürünün üretiminde kullanılır. PET, şeffaflık, hafiflik, dayanıklılık ve geri dönüştürülebilirlik gibi özellikleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilir.Memnuniyet ve Güvenirlik?

Müşterilerimizi iş ortağımız kabul ederek; onlara sürdürülebilir, yenilikçi, kalitesiyle değer katan ambalaj çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz

“Quality in packaging’’ ve plastik ambalaj konusunda yenilikçi ve kaliteli ürünleri, ürün çeşitliliği, iyi hizmet özelliği ile müşterilerin öncelikli tercih ettiği sektörün lideri bir kurum olmaktır.

Kalite Yönetimi

Tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, tüketicinin tarzına ve bütçesine uygun, arzu edilen kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedeflemektedir. Kalite yaklaşımımız, tüm süreçlerin amacına ve gelişen beklentilere uygun olarak iyileştirilmesini, gerekiyorsa yeniden tasarlanmasını ve sistematik bir şekilde dokümante edilmesini öngörür.


İmera

iletişim

Soru ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.
+90532 283 45 29

Copright

info@imeraplastik.com.tr

Adres

Dünya’nın Her Ülkesine Gönderim
Bizden Haberdar Olun

Bizi sosyal medardan takip edin çözümlerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanın.


tr_TRTurkish